...KOSMETICKÉ SLUŽBY - KVALITNÍ KOSMETIKA...
Toto je náš slogan - přijďte se přesvědčit !!

PERMANENTNÍ MAKE-UP

PERMANENTNÍ MAKE-UP V CENTRU OSTRAVY

Permanentní make-up - Top kosmetika Ostrava - kosmetické studioPermanentní make-up v kosmetickém studiu TOP KOSMETIKA OSTRAVA

Permanentní make-up je mikropigmentace přírodních látek do epidermu pokožky.

U mikropigmentace nejde o klasické líčení, ale o zvýraznění Vašich původních rysů, případně projasnění ubývajícího pigmentu.

V kosmetickém salonu TOP KOSMETIKA OSTRAVA provádíme permanentní make-up horních i dolních očních linek, obočí, kontury rtů a nově také konturu rtů s vystínováním.

PRŮBĚH OŠETŘENÍ

Přístroj a barvy

NOVINKOU v našem salonu je nejpoužívanější přístroj na permanentní make-up v USA. Ten umožňuje jemnější, šetrnější a méně bolestivé ošetření než německé přístroje, se kterými jsme od roku 1992 dosud pracovali. Díky paletě amerických barev lze docílit velmi přirozeného vzhledu. Složení barvících látek pochází z pradávných receptur indiánských kmenů a je klinicky testováno v USA i v zemích EU (včetně ČR). Ručíme za dokonalou hygienu, všechen používaný materiál je sterilní a jen na jedno použití.

Permanentní make-up (mikropigmentace) - bližší informace

Mikropigmentace je dvoufázový proces, práce je ukončena až po druhém zákroku – tzv. korekci (fixaci), která je v našem studiu prováděna zdarma.

Na provedenou práci poskytujeme záruku 3 měsíce ode dne základního zákroku (netýká se barvy).

Je-li zákaznice náchylná k tvorbě herpes, je vhodné 2 dny před zákrokem a 2 dny po něm používat preventivně přípravky k ošetření herpes nebo/a B-komplex.

Samotná práce spočívá v odlíčení, nanesení anestetika, výběru barvy a tvaru. Práci lze průběžně sledovat v zrcátku.

Barva po aplikaci bude velmi výrazná, časem zesvětlí až o 30%. Výjimečně se může stát, že pokožka barvu napoprvé „nepřijme“, ale následná korekce (po zhojení) již barvu zafixuje.

Po aplikaci chráníme ošetřovaná místa před stykem s vodou a UV zářením - před zákrokem a do zhojení nedoporučujeme návštěvu solária.

Mikropigmentace má trvanlivost 1-5 let – dle toho, jak barvu zpracuje Vaše pokožka.

Kontraindikace

Diabetes, gravidita, poruchy krvetvorby (také nízká srážlivost), alergie, epilepsie, zánět trojklan. nervu, infekční choroba, porucha činnosti štítné žlázy, léky s kyselinou salicylovou (kupřs. Aspirin), tetanie. V případě jakékoli pochybnosti, poraďte se před ošetřením s Vaším lékařem.

 

VÝBĚR Z NABÍDKY

 • Top Kosmetika Ostrava nabízí suchou pedikúru s dlouholetou praxí.
  Více zde
 • Top Kosmetika Ostrava nabízí komplexní kosmetické služby prováděné velmi kvalitní kosmetikou.
  Používáme kosmetiku Darphin a Rosagraf

  Darphin Rosagraf

 • Nabízíme Vám skvělou novinku v oblasti manikúry CND SHELLAC

  CND_Shellac

 • Pracujeme s kvalitní italskou vlasovou kosmetikou ECHOSLINE

  Echosline

 •  

  REKLAMNÍ ODKAZY

  RYCHLÝ KONTAKT
  28. října 25, Ostrava - centrum
  Mobil: +420 777 129 444
  Objednávky pouze telefonicky !